21.01.2019

Ανακοίνωση/πρόσκληση σε Γενική Συνέλευση, 23-1-2019

Το Δ.Σ. καλεί τα μέλη του Συλλόγου σε ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ την Τετάρτη 23η Ιανουαρίου  2019 στην αίθουσα 437 της Φιλοσοφικής Σχολής, στις 11:30 π. μ. με θέματα ημερήσιας διάταξης:

1. Απολογισμός πεπραγμένων απερχομένου Διοικητικού Συμβουλίου
  2. Καθορισμός ημερομηνίας αρχαιρεσιών για την εκλογή

α) νέου Δ. Σ. και Εξελεγκτικής Επιτροπής

β) εκπροσώπων του Συλλόγου για το επικείμενο  14ο Συνέδριο της ΠΟΣΔΕΠ (22-24 Φεβρουαρίου)

3. Εκλογή Εφορευτικής Επιτροπής για τη διενέργεια των ως άνω αρχαιρεσιών.

Συνάδελφοι,

Η συμμετοχή όλων μας είναι απαραίτητη για να καταστήσουμε τον Σύλλογο ισχυρότερο και να ενισχύσουμε περισσότερο τη συλλογική μας δράση. Όσο περισσότεροι επιδείξουμε ενδιαφέρον για τα πολλά και μεγάλα προβλήματα που μας απασχολούν, τόσο ισχυρότερη και εγκυρότερη θα είναι η φωνή μας εντός του πανεπιστημιακού χώρου και εκτός αυτού.

[Μετά το πέρας της Γενικής Συνέλευσης θα κοπεί η πίτα του Συλλόγου]

Ο Πρόεδρος                                                 Ο Γραμματέας